Tovar skladom odosielame do 24 hodín počas pracovných dní.

Ako správne merať detské oblečenie a vybrať správnu veľkosť z nášho E-shopu

Vitajte, v našom blogu venovanom správnemu meraniu detského oblečenia a výberu správnej veľkosti z nášho e-shopu. Vieme, že hľadanie správnej veľkosti môže byť niekedy zložité, pretože každá značka má svoje vlastné veľkostné štandardy. V našom e-shope nemáme pre každý produkt veľkostné tabuľky, ale nebojte sa! S našimi jednoduchými radami budete mať istotu, že si vyberiete správnu veľkosť pre vaše malé poklady.

  1. Merajte Oblečenie, Ktoré Vaše Dieťa Nosí: Pri meraní detského oblečenia pre nákup v našom e-shope je dôležité meranie konkrétneho kúsku oblečenia, ktorý vaše dieťa už nosí. Nezameriavajte sa na priame meranie tela dieťaťa. Oblečenie, ktoré dieťa nosí, je lepším ukazovateľom toho, aká veľkosť z našej ponuky mu bude najlepšie sedieť.

  2. Použite Naše Meracie Pokyny: Každý kúsok môže mať svoje vlastné špecifiká, takže našimi meracími pokynmi vám radi pomôžeme. Ak máte otázky týkajúce sa toho, kde a ako merať, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme konkrétne rady pre meranie rôznych druhov oblečenia, ako sú šaty, tričká, nohavice a mikiny.

  3. Merajte Aj Voľnú a Roztiahnutú Veľkosť: Pri meraní oblečenia by ste mali zvažovať nielen jeho "voľnú" veľkosť, keď je v normálnom stave, ale aj "rozťahnutú" veľkosť, keď je istým spôsobom natiahnuté. To je obzvlášť dôležité pre tričká a nohavice, ktoré sa môžu pri nosení rozťahovať.

  4. Zamerajte Sa na Dôležité Merania: Pri meraní oblečenia sa zamerajte na dôležité časti, ako sú dĺžka (od ramienka k lemu), šírka (pás, hrudník, plecia) a rukávy (dĺžka od ramena). Tieto údaje vám pomôžu určiť, či oblečenie bude dieťaťu správne sedieť.

  5. Využite Našu Pomoc: Ak ste neistá alebo sa vám zdá meranie komplikované, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme individuálnu pomoc a rady, aby ste mohli čo najpresnejšie určiť správnu veľkosť pre vaše dieťa.

Mamičky, vieme, že výber správnej veľkosti detského oblečenia môže byť náročný. Ale s našimi praktickými radami a vašou pozornosťou pri meraní oblečenia, budete mať istotu, že vaše deti budú v našom oblečení vyzerať úžasne a pohodlne. Pamätajte, že sme tu pre vás, aby sme vám poskytli všetky potrebné informácie a rady, ktoré potrebujete pre správny výber veľkosti. Tešíme sa na to, že vám budeme môcť pomôcť pri výbere dokonalých kúskov pre vaše malé šťastie!

Kontaktujte nás mailom na modraizbicka@modraizbicka.sk alebo pri každom produkte využite možnosť " Opýtať sa"